MACIERZYŃSTWO STYL ŻYCIA

Te.. wyjątkowe..

19 grudnia 2014

Wigilia u babci, Święta u rodziców, choinka – żywa, kolędowanie z dziadkiem. Co roku Święta u mnie wyglądają bardzo podobnie. Tegoroczne też nie będą niczym odstawały od poprzednich. Jest jednak człowiek, który spowodował, że TE ŚWIĘTA SĄ NAJBARDZIEJ ODMIENNE I BĘDĄ NAJCUDOWNIEJSZE!

Nikt chyba się nie dziwi, że chodzi o Liliankę. Od tego roku już każde Święta będą inne. Dziadek będzie miał kolejny głos do śpiewu, babcia dołoży talerz do kolacji, w końcu Liliana będzie mogła ubrać choinkę, a nie tylko ja. I ta radość moich rodziców na widok małego dzieciąteczka- bezcenna. W drugi dzień Świąt będą Chrzciny małej Lili. Wszyscy goście potwierdzili przybycie. Ciesze się, że w taki świąteczny okres przybędą właśnie dla niej.

Mam świadomość, że przy stole wigilijnym, już nie będzie tak jak dawniej. Nie zasiądę spokojnie i nie będą rozkoszować się świątecznymi potrawami. Teraz dopóki ona sobie nie poje, ja będą głodna. A jak dorośnie i zacznie chodzić w okół stołu- ja będą biegać za nią. Choinka będzie ubrana pod jej gust, a ja z wielkim oczekiwaniem będą wyglądać śniegu. Niunia przecież ucieszy się z ulepienia bałwana, albo wyjścia na sanki. Zupełnie inaczej postrzegam dziś tegoroczne i kolejne święta. Najważniejsza dla mnie będzie radość córki z Świąt Bożego Narodzenia.

Zobacz również

8 komentarzy

 • Odpowiedz Magda 19 grudnia 2014

  O jaka słodkaaaa 🙂 ślicznie jej w tej czapuni

 • Odpowiedz zaneta 19 grudnia 2014

  sliczna masz coreczke, kochany bejbik

 • Odpowiedz Lola 19 grudnia 2014

  Masz racje, że teraz to każde świeta juz nie będa takie jak zawsze…
  Ale za to lepsze
  Wypełnione dziecięcym usmiechem’
  tak jak u mnie :]

 • Odpowiedz www.meandmyspace.pl 19 grudnia 2014

  O tak później te Święta są już inne, staramy się przekazać dzieciom nasze tradycje i zwyczaje. Pomimo że mój dwulatek za dużo jeszcze nie rozumie to i tak cieszy się bardzo z choinki. I zjadł mi już wszystkie pierniczki z niej, które wcześniej musiałam zjadać sama.

 • Odpowiedz k.k 19 grudnia 2014

  Fajny pozytywno świąteczny wpisik

 • Odpowiedz Justyna 19 grudnia 2014

  Moje dzieciaczki kochają święta. Największą radość sprawia im ubieranie choinki. To chyba jak każde dziecko. Zobaczysz ile jeszcze wspaniałych świąt przed Wami 🙂 To cudowny okres kiedy ma się dzieci 🙂

 • Odpowiedz Ala 19 grudnia 2014

  Maskotka pasuje do tegorocznych świąt. Dzidzi fajna. Moje świta z dzieckiem zawsze sa wyjątkowe i pełne niespodzianek. Może nie tych pod choinką ale jest wesoło

 • Odpowiedz GUGU 19 grudnia 2014

  No przecież pozuje już prawie tak dobrze jak starsza kuzynka Lenka:)

Odpowiedz